En Çok İzlenen Filmler - Film İzle - Yerli , Yabancı Film İzle Full HD Film İzle

En Çok İzlenen Filmler - Film İzle - Yerli , Yabancı Film İzle Full HD Film İzle

Film izle - 2014 Filmleri İzle Yerli Film İzle yabancı Film İzle Film full hd izle kesintisiz film ilze web den film izle Bu senenin en çok izlenen filmleri

Film izle - 2014 Filmleri İzle Yerli Film İzle yabancı Film İzle Çizgi Film İzle Animasyon Film İzle Aksiyon film izle tek parça full film izle kesintisiz Film İzle Webden Film İzle ( 2014 Film İzle ) Film full hd izle savaş film izle aşk film izle komedi film izle duygusal film izle animasyon film izle vizyondaki film izle Bela film izle Mezarına Tüküreceğim 2 film izle Gece Planı film izle

Film izle - 2014 Filmleri İzle Yerli Film İzle yabancı Film İzle Çizgi Film İzle Animasyon Film İzle Aksiyon film izle tek parça full film izle kesintisiz Film İzle Webden Film İzle ( 2014 Film İzle ) Film full hd izle savaş film izle aşk film izle komedi film izle duygusal film izle animasyon film izle vizyondaki film izle Bela film izle Mezarına Tüküreceğim 2 film izle Gece Planı film izle

BELA

Film Özeti

Bir sokak serserisi olan Camiel Borgman'ın hayatı tek bir hamleyle büyük bir değişime uğrar. Sokaklardaki boş hayatı varlıklı bir burjuva ailesiyle tanışmasıyla son bulur. Büyük bir medya şirketinin sahibi olan ressam bir kadın ve kocasından oluşan bu aileyle tanışan Borgman, bir şekilde kendisini evlerine kabul ettirmeyi başarır ve bu andan sonra evde büyük değişimler yaşanmaya başlar.

Alex van Warmerdam'ın yazıp yönettiği film 2013 Cannes Film Festivali'nde Altın Palmiye için yarışmıştı.

[PAGE]

Mezarına Tüküreceğim 2

Film Özeti

Katie Carter, New York'ta bir restoranda çalışıyordur. Moda dünyasına girmek isteyen Kate, ünlü bir fotoğrafçıdan aldığı tavsiye üzerine kendi fotoğraflarından oluşan bir portfolyo hazırlamak için işe koyulur. Moda fotoğrafları çektirmek için parası yoktur ancak gazetede gördüğü bedava fotoğraf çeken adamın ilanıyla hayatı değişir. Nasıl bir belaya bulaştığından habersiz, tecavüz ve şiddet ile karşılaşacaktır.

İnce Buz, Kara Kömür

Film Özeti

1999 yılında, bir dizi parçalanmış cesedin bulunmasıyla başlayan bu polisiye, beş yıl sonrasına geçiş yapıyor. Söz konusu davayı çözüme ulaştıramayan iki polis, benzer cinayetlerin tekrar başlamasıyla dikkat kesiliyor. Deliller ise aynı genç kadına işaret ediyor. Parodi ile ciddiyet arasında, ilginç bir dengede seyreden İnce Buz, Kara Kömür, iyi bir kara filmin sahip olması gereken tüm bileşenlere sahip: yönlendirilmeye açık bir erkek karakter, bir vamp kadın, cinayet, entrika ve karanlık bir şehir.

[PAGE]

Gece Planı

Film Özeti

Josh, Dena ve Harmon Amerika’nın düzeninden hoşnut değiller. Josh, öfkeli ve insanlar artık düşünmeye başlasın istiyor. Üniversiteden terk Dena zengin bir ailenin kızı ama onun aklında bambaşka bir yol izlemek var. Eski denizci Harmon ise ormanda yalnız başına yaşıyor ve patlayıcılar konusunda uzman. Plan, birlikte bir barajı havaya uçurduktan sonra herkesin kendi yoluna gitmesi. Ama işler sarpa sarıyor ve bu gençler yaptıklarının beklenmeyen sonuçlarına katlanabilecek kadar profesyonel değiller. Film, heyecanı elden bırakmayan bir polisiye gibi ilerlese de, en kaçınılmaz politik ve ahlaki soruları, kolayca sevebildiğimiz ama uzaktan izlemeye davet edildiğimiz bu karakterler üzerinden soruyor. Reichardt’ın sineması soruları yine usulca soruyor ama hazır yanıtlara izin vermiyor. Kabul edelim: Her birimizin vicdanını, inandıklarını ve bütünlüklü hareket edebilme yetilerini sorguladığı bir dönemde yaşıyoruz ve kolayca ulaşabileceğimiz bir cevap yok.

2014 yılına damga vuran filmleri izlemek için tıklayınız.full izle, filmi full izle, direk film izle, film izle, orjinal izle, online izle, indirmeden izle, direk izle, türkçe izle ,filim izle, indirmeden film izle,internetten film izle, bedava film izle, izlesene, sinema izle ,online sinema, bedava sinema izle, 2013 film izle, yerli film izle, vizyon filmleri izle, yabancı film izle, 2014 en iyi filmleri izle, 2014 yılına damga vuran yerli ve yabancı filmleri sizin için bir araya getirdik. Sinemalarda gişe rekorları kıran Düğün Dernek, Recep İvedik 4, Sağ Salim 2 sil baştan, Hükümet Kadın 2, Nuh Büyük Tufan filmi ve nicelerini izlemek için haberin en altındaki linki tıklayınız.

Sağ salim 2 tek part izle

2012'de vizyona giren ve seyircilerin kalbini kazanan komedi filmi Sağ Salim'in devamı niteliğinde çekilen yapımda, Salih'in hikayesini izlemeye devam ediyoruz. Salim kimsesi olmayan bir cenazeyi memleketine götürmeye karar verir.

Ancak bu yolculuk yolda karşılaştığı yol arkadaşı Nihal'le birlikte azılı katiller ve kötü adamlarla mücadele ettikleri bir maceraya dönüşür. Nihal'in annesi intikam için rehin alındığında ise işler iyice karışır.

Adamlarımız artık seri katil olarak aranmaktadır ve yakalanmamak için kılık değiştirmek zorunda kalırlar. Ne var ki bu da çözüm olmaz ve talihsizlikler iyice çığrından çıkar. Salim tekrar eline silah almak zorunda kalır, Nihal ise başı beladan kurtulmayan Salim'den uzaklaşıp annesini tek başına kurtarmak zorundadır. Salim ise yaşadığı bu büyük travmalar sonrasında artık ne ölümden ne de ölümden korkmaktadır, Nihal'i yalnız bırakmak istemez ve peşine düşer...

Yönetmenliğini yine Ersoy Güler'in yaptığı devam filminin başrolünde bir kez daha Burçin Bildik yer alıyor. Ona eşlik eden isimler ise Ezgi Asaroğlu, Hüseyin Avni Danyal, Nazlı Tosunoğlu ve Murat Akkoyunlu.

FİLM İZLE, Recep İvedik 4 izle, Recep İvedik 4 tek parça tıkla izle ,Recep İvedik 4 full indir izle. Recep İvedik 4 yeni versiyonu izlemek için tıkla. Recep İvedik 4 full indir izle, film izle recep ivedik 4, film izle recep ivedik 4 full hd,FİLM İZLE - Recep İvedik 4 izle - Türkçe düblaj film izle, Recep İvedik izle Hd film izle, film izle, Türkçe dublaj film izle, Online film izle, Film indir, Film izle, Film replikleri

Recep İvedik 4 filmi Türk sinemalarında yayınlanmaya başladı.

Film izle recep ivedik 4Toplam Seyirci Rekoru - İlk 100 (1989'dan günümüze)

[PAGE]

KOĞUŞ-THE WARD

John Carpenter yönetmenliğindeki film gerçekten izlemeye değer korku-gerilim fimleri arasında.

Filmin Konusu

Kristen (Amber Heard), kendini her tarafı kesikler içinde, yaralı bereli bir halde bulmuştur. Geçmişiyle ilgili hiçbir şey hatırlamamaktadır.Uyuşturucu bir maddeyle kendinden geçmiş olan Kristen, uzakta bir akıl hastanesine götürülmektedir.Kendisi gibi rahatsız dört kadınla aynı koğuşta kalan Kristen, bir süre sonra olayların pek de göründüğü gibi olmadığı fark eder. Koğuş arkadaşları yavaş yavaş ortadan kaybolmaya başlarken Kristen, bu cehennem azabından kurtulmanın bir yolunu bulmalıdır. Aksi takdirde o da kurbanlardan biri olacaktır. Kaçmak için çabaladıkça, tahmin edilemeyecek kadar korkunç ve tehlikeli hakikat ortaya çıkacaktır…

19.EVDEKİ DÜŞMAN - ORPHAN

19. Sırayı alan Evdeki Düşman filminde gerilim ve korku çok farklı işlenmiş. Filmin finaline doğru özellikle izleyiciyi şaşırtan sahneler oluşturulmuş. Filmin başları oldukça normal ilerlerken ortalarına doğru izleyicinin aklına oyunlar oynamaya başlıyor. Finale doğru ise gerçekten şaşırtıcı ve heyecanlı bir film halini alıyor. Bence izlemeye değer.

Filmin Konusu

Doğmamış çocuklarının trajik ölümü Kate ve John’u perişan etmiş, hem evliliklerini hem de Kate’in kırılgan ruh halini olumsuz yönde etkilemiştir çünkü Kate kabusların ve geçmişinden gelen iblislerin pençesindedir. Hayatlarını bir nebze de olsa normale döndürmeye çalışan çift bir çocuk daha evlat edinmeye karar verir. Gerek John gerek Kate yöredeki bir yetimhanede Esther adındaki küçük bir kıza adeta çekildiklerini hissederler… ama Esther göründüğü gibi değildir.

Evliliklerindeki zorlukların doğmamış çocuklarının kaybıyla doruğa ulaşmasının ardından, bir kızları ve bir oğulları olan Kate ve John Coleman yaralarını sarmanın en iyi yolunun hayatlarına bir kişi daha almak olduğuna karar vererek dokuz yaşındaki Esther’i evlat edinirler. Esther önceki bakıcı ailesini evde çıkan yangında kaybetmiş, kendi de güçlükle kurtulmuştur.

[PAGE]

18.ÖLÜM FIRTINASI-STORM WARNİNG

Jamie Blanks yönetmenliğindeki film, korku ve kan sevenler için izlemeye değer bir film.Film insanın ne kadar kötü olabileceğine dair bir yolculuğa çıkmanızı sağlıyor. Bu nedenle listedeki sıralamada 18. sırada yer alıyor.

Filmin Konusu

Denizde şiddetli fırtınaya yakalanan bir çift aklını kaçırmış bir adam ve psikolojik bozuklukları olan oğlunun yaşadığı gözlerden uzak bir kara parçasına sığınmak zorunda kalır. Zorla alıkonulan, dövülen ve cinsel şiddete mağruz kalan çift için kanlı bir ölüm kalım savaşı başlayacaktır.

17.DOĞRULUK MU CESARET Mİ-TRUTH OR DARE

17. Sırada kendine yer bulan bu film akılları zorlayıcı senaryosu ve gerilimin hiç düşmediği sahneleriyle izleyicinin beğenisini kazanabilir.

Konusu

Saglam bir partiye katilacaklarını düşünüp ıssız bir yerdeki eve giden gençler, eğlenecekleri yerde kendilerini kardeşinin ölümünden sorumlu tutan bir adamın sapıkca oyunuyla karşılaşırlar. Bildigimiz `Cesaret mi ? Gercek mi ?` oyununun biraz kanlı versiyonu…

[PAGE]

16.ANNE-MAMA

Hem duygusal hemde gerilim yüklü sahneleri ile izleyeni etkisi altında bırakacak bir film Anne. Film listede 16. sırada.

Konusu

Mama, Anne ve babaları öldürüldüğü gün ormanda ortadan kaybolan iki küçük kızın hikayesini anlatan doğaüstü bir gerilim filmi. Yıllar sonra kurtarılan kızlar yeni bir hayata başlar ancak geceleri hala biri ya da bir şeyin gelip üstlerini örtmeye çalıştığını fark ederler.Beş yıl önce Victoria ve Lilly adlı kız kardeşler, şehrin banliyösündeki mahallelerinden iz bırakmadan kaybolur. Amcaları Lucas (Nikolaj Coster-Waldau) ve kız arkadaşı Annabel (Jessica Chastain) o günden bu yana onları deli gibi aramaya devam eder. Mucize eseri çocukları yıkık dökük bir kulübede bulurlar fakat çift bir süre sonra evlerine sadece küçük kızları mı misafir olarak aldıklarını merak etmeye başlar.

15.KORKU KAPANI-WRONG TURN

Eklediğim afişindende görebileceğiniz gibi film şu ana kadar 5 serilik bir film halini aldı. Birçok izleyici kitlesi olan seride, genetik bozukluk ile doğanların insanlara karşı düşmanca ve aşırı kanlı saldırılarını anlatıyor. Heyecanın seride bir yükseldiği bir düştüğü düşünülürse film 15. sırada yer alabiliyor. Kan görmeyi sevenler için ideal bir film.

Konusu

Genetik bozukluk nedeniyle hem fiziki hemde ruhsal sorunlar yaşayan kardeşlerin, şehirden uzakta kapana kıstırdıkları insanları nasıl avladığı filme çekiliyor. Tabiki şehirden uzak durumu filmin ilerleyen serisinde bozuluyor.

14.ÇOCUK OYUNU-CHUCKY

Afiştede gördüğünüz gibi yıllardır gerilim ve korku sayfalarında yer alan şu meşhur bebek chucky. Çocuk oyunu adıyla sinemaya giriş yapan film 5 seriden oluşuyordu. Chucky'nin gelini ve chucky'nin tohumu bu seriye dahildi. 2013 Yapımı Chucky'nin Laneti filmi ile seri bağlantılı yada bağlantısız 6 filmden oluşmakta. Filmde oyuncak bir bebeğin sahibi olan ailelerin yaşadığı kanlı ve gerilim dolu sahneler göz dolduruyor. Hayallerimizin bebeği Chucky böylelikle 14. sıradaki yerini sabitliyor.

Konusu

Oyuncak bir bebeğin yapılan bir büyü ile kötü bir ruha sahip olması ve insanları akılalmaz taktiklerle öldürüşü işleniyor.

Film izle - 2014 Filmleri İzle Yerli Film İzle yabancı Film İzle Çizgi Film İzle Animasyon Film İzle Aksiyon film izle tek parça full film izle kesintisiz Film İzle Webden Film İzle ( 2014 Film İzle ) Film full hd izle savaş film izle aşk film izle komedi film izle duygusal film izle animasyon film izle vizyondaki film izle Bela film izle Mezarına Tüküreceğim 2 film izle Gece Planı film izle

[PAGE]

RECEP İVEDİK 4 FİLM İZLE

Recep İvedik 4 Film Full İzle Recep İvedik 4 film İzle Recep İvedik 4 izle Film İzle. Recep İvedik 4 izlenme rekorları kırıyıor. Recep İvedik 4 izle tıkla. Recep İvedik 4 Full izle. Recep İvedik 4 tek parça izle. Recep İvedik 4 full hd kesintisiz izle. Recep İvedik 4 tek part izle. Recep İvedik 4 full tek parça izle. Recep İvedik 4 720p izle. Recep İvedik 4 1080p izle. Recep İvedik 4 sinema çekimi izle. Recep İvedik 4 indir izle. Recep İvedik 4 full indir izle.

Recep İvedik 4 filmi sinemalarda...

Recep İvedik 4 filmi vizyona girer girmez 1 milyon 600 binlik seyirci rekoru kırdı. Recep İvedik 4 filmi Sinema izle. Şahan Gökbakar'ın kaleminden çıkan Recep İvedik serisi Türkiye'de tüm zamanlarda en çok izlenen filmlerin başında geliyor.

Recep İvedik 4 Film İzle Full İzle HD İzle Recep İvedik 4 Tek parça İzle. Recep İvedik 4 full hd izle. Recep İvedik 4 full film izle. Recep İvedik 4 full hd kesintisiz izle. Recep İvedik 4 tek part izle. Recep İvedik 4 720p izle. Recep İvedik 4 1080p izle. Recep İvedik 4 izle. Recep İvedik 4 sinema çekimi izle. Recep İvedik 4 indir izle. Recep İvedik 4 indir. Recep İvedik 4 full indir. Recep İvedik 4 kesintisiz izle. Recep İvedik 4 donmadan takılmadan izle.

Recep İvedik 4 Tek Parça İzle Recep İvedik 4 Full HD İzle. Şahan Gökbakar'ın yazıp oynadığı Recep İvedik 4 filmi çıktı. Recep İvedik 4 filmi izle. Recep İvedik 4 filmi sinemalarda. Recep İvedik 4 tek parça full izle. Recep İvedik 4 full izle. Recep İvedik 4 fragman izle. Recep İvedik 4 filmi kesintisiz izle. Recep İvedik 4 konusu. Recep İvedik 4 film hd izle. Recep İvedik 4 serinin yeni filmi izle. Recep İvedik 4 filmi izleyici rekoru kırdı. Recep İvedik 4 indir izle. Recep İvedik 4 full izle. Recep İvedik 4 kesintisiz izle. Recep İvedik 4 izle tek parça. Recep İvedik 4 izle hd üç boyutlu izle. Recep İvedik 4 tek part izle. Recep İvedik 4 3D izle.

Recep İvedik 4 filmi vizyona gireli uzun süre oldu. Recep İvedik filminin şuanda sinema çekimi dahil olmak üzere internete düşen görüntüsü mevcut değil. Fakat Recep İvedik 4 filminin fragmanlarını full hd kalite olarak HABERA.com adresinden izleyebilirsiniz. Şahan Gökbakar'ın izlenme rekorları kıran film serisi Recep İvedik'in 4. filmi 21 Şubat'ta vizyona girdi. Video izle Filmin yönetmen koltuğunda yine Togan Gökbakar oturuyor. Maceraperest Recep İvedik'in başına gelmeyen kalmıyor.

[PAGE]

DÜĞÜN DERNEK FİLM İZLE

Düğün Dernek Full İzle Film İzle Düğün Dernek Tek Parça İzle Düğün Dernek İndir izle. Düğün Dernek izle tıkla. Düğün Dernek film izle hd. Düğün Dernek filmi izlenme rekoları kırdı. Düğün Dernek +30 izle. Düğün Dernek full izle tek parça izle. Düğün Dernek 720p izle. Düğün Dernek 1080p izle. Düğün Dernek 3D izle. Düğün Dernek sinema çekimi izle. Düğün Dernek tek parça full izle. Düğün Dernek full indir izle.

Ahmet Kural ve Murat Cimcir'den bir komedi filmi daha. Ahmet Kural ve Murat Cimcir Çalgı Çengi filminden sonra Düğün Dernek filmi ile izleyiciyi güldürmeye devam ediyor. Düğün Dernek filmi gişede izlenme rekoları kırdı. Düğün Dernek +30 dakikaylada sinemada yerini aldı. Düğün Derken +30 sinemalarda. Düğün Dernek film izle. Düğün Dernek film tek parça izle. Düğün Dernek full hd izle. Düğün Dernek tek parça izle. Düğün Derken film fragmanı izle. Düğün Dernek film izle.

DÜĞÜN DERNEK ŞİMDİDE DVD'DE

Düğün Dernek filmi sinemadan sonra şimdide DVD'de. Düğün Düğün Dernek filmini artık evinizde izleyebilecekseniz. Düğün Dernek DVD'si çıktı. Düğün Dernek fiminin DVD'sini tüm satış noktalarından alabilirsiniz.

DÜĞÜN DERNEK FİLMİ KONUSU

Sivas'ın Esenyurt köyünde yaşayan İsmail'in oğlu Tarık bir gün yurt dışından çıkagelir. Önce her zamanki gibi bir memleket hasreti gibi görünse de bu ziyaretin altındaki esas neden çabuk ortaya çıkar: Tarık görevli olarak çalıştığı Letonya'da Monica adlı bir kızla beraberdir ve aynı ülkede çalışmak için tek yol evlenmeleridir! Kendisinin olurunu almaya gelen oğlunu düğünsüz evlendirmemeye kararlı olan İsmail, alelacele bir düğün telaşına girer. Ama çok hazırlıksız yakalanmıştır. yine de "Ben oğluna düğün yapamadı dedirtmem!" diyerek Tüpçü Fikret'i, Çetin'i ve köyün öğretmeni Saffet’i seferber ederek elde avuçta para yokken 10 gün içerisinde sazlı-sözlü bir düğün hazırlığı içerisine girer! Fikret Sivas'taki 'bağlantılarını' kullanarak önce bir otel düğünü için söz verse de, işler sarpasarar ve köy meydanında mütevazi bir düğün hazırlığı başlar. Tam her şey çözüldü derken, esas curcurna düğün gecesi kopacaktır. Devenin sırtında kaybolan gelinden, Rusya'dan gelini geri götürmeye gelen mafyaya kadar Tüpçü Fikret ve Çetin'i bin tane bela beklemektedir!

Yapımcılığını BKM'nin üstlendiği komedi filminin Düğün Dernek senaryo ve yönetmenliği Selçuk Aydemir'e ait. Düğün Dernek Başrollerde ise Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin, Devrim Yakut ve Barış Yıldız yer alıyor.

[PAGE]

Transformers: Kayıp Çağ

Autobot ve Decepticon'lar arasında yaşanan son savaşın ardından dört yıl geçer. Savaşta Chicago şehri yerle bir edilmiş ve binlerce insan öldürülmüş olsa da dünya ve insanlık büyük bir tehditten kurtulmuş olur. İnsanlık yaralarını sarmaya çalışırken Amerikan hükümeti de Autobotlar ile arasındaki ilişkiye iyice koparmış, hatta hayatta kalanları yok etmeleri için CIA'de özel bir birim dahi kurulmuştur. Teksas'ta kendi halinde bir tamirci olan Cade Yeager, eline geçen hasarlı bir kamyoneti, parçalarını satma umuduyla kabul eder. Ne var ki bu kamyonetin yaralı bir Optimus Prime'dan başkası olmadığını anlaması uzun sürmez. Optimus Prime'dan aldıkları sinyallerle yola çıkan CIA ajanlarıyla başının derde girmesi de çok yakındır. Cade Yeager bir şekilde Optimus Prime'ı Chicago'ya ulaştırmak ve diğer Autobotlar ile iletişime geçmesini sağlamak zorundadır. Zira dünyayı tehdit eden güçlü bir düşman yola çıkmak üzeredir. Optimus Prime ve Autobotlar, Cade Yeager başta olmak üzere kendilerine destek olan insan topluluğunun yardımıyla başlarına gelen en korkutucu düşmanla yüzleşmek zorundadır...

Ehren Kruger'ın senaryosunu kaleme aldığı, yönetmenliğini ise bir kez daha Michael Bay'in üstlendiği filmin başrollerinde Mark Wahlberg, Nicola Peltz ve Jack Reynor yer alıyor.

Aynı Yıldızın Altında

16 yaşındaki Hazel üç yıldır tiroid kanseriyle boğuşmaktadır ve kanser akciğerlerine de sıçradığı için yanında bir oksijen tüpüyle gezmektedir. Kanserli hastalar için oluşturulan destek grubunun bir terapi seansı esnasında Augustus isimli bir gençle tanışır. Augustus da beyin tümörüyle savaşmış ve bu yolda bir bacağını kaybetmiştir. İkili birlikte zaman geçirdikçe birbirlerine aşık olurlar. Akciğer tedavisi için hastaneye yatırılan Hazel'ın yanından bir an dahi ayrılmayan Augustus, sevgilisinin çok istediği bir hayali gerçekleştirmek için onunla birlikte yola çıkar. Planlarına göre Amsterdam'a gidecek ve Hazel'ın en sevdiği yazar olan Peter Van Houten'i bulmaya çalışacaklardır...

Josh Boone’un yönetmenliğini üstlendiği film, John Green’in romanından Scott Neustadter ve Michael H. Weber tarafından uyarlandı. Filmin başrollerindeyse Shailene Woodley, Ansel Elgort ve Willem Dafoe yer alıyor.

Göz

Çocukluğunda büyük bir travma yaşayan Katlie, yıllarca erkek kardeşi Tim'in ailesini öldürdüğü iddiasıyla karşı karşıya kalmıştır. Aralarının düzelmesi için çabalasalar da sanki yine de bir şeyler yolunda gitmemektedir. Kime ait olduğu bilinmeyen, antika bir ayna Kaylie'nin şüphelerinin merkezine oturur. Etrafındakileri etkisi altına alabilen bu aynanın ilk sahibi adeta sırra kadem basmıştır. Aynanın kendisine bakan kişiyi ele geçirebilme özelliğine sahip olması Kaylie'nin araştırmasını derinleştirir. Çevresindeki herkes ailelerini Tim'in öldürdüğünden emin gibidir. Fakat Kaylie'ye göre ailesini katleden, erkek kardeşi Tim değil, doğaüstü bir varlıktır. . Kaylie hem cinayetin sebebiyle yüzleşmek hem de erkek kardeşinin adını temize çıkarabilmek için kendisini tehlikenin göbeğine atar!

[PAGE]

Kış Uykusu

Aydın emekli bir tiyatrocudur; oyunculuğu bıraktıktan sonra Kapadokya'ya babasından yadigar kalan butik oteli işletmek için geri döner. Aydın o günden sonra başlayan kış uykusu bu gözlerden ırak otelin içerisindeki gündelikleriyle, kah yerel bir gazeteye köşe yazıları yazarak kah her zaman niyetlendiği ancak bir türlü başlayamadığı tiyatro tarihi kitabını yazmayı düşünerek geçer. Tüm bu süreçte hayatında iki kadın vardır: Kendisine her anlamda uzak ve soğuk davranan genç karısı Nihal ve boşandıktan sonra yanlarına taşınan kız kardeşi Necla... Kışın bastırması ve artan kar yağışı bu küçük taşrada en çok Aydın'ın sinirlerine dokunur ve onu uzaklara gitmeye teşvik eder...

Türk sinemasının Cannes tescilli, bol ödüllü yönetmeni Nuri Bilge Ceylan'ın Bir Zamanlar Anadolu'da filminden sonra hayata geçirdiği ve Cannes'da büyük ödül Altın Palmiye'ye layık görülen son filmi olan Kış Uykusu'nun başrolünde Haluk Bilginer yer alırken kadroda kendisine Demet Akbağ, Melisa Sözen, Ayberk Pekcan, Serhat Kılıç, Tamer Levent, Nejat İşler ve Nadir Sarıbacak eşlik ediyor.

Yarının Sınırında

Yakın gelecekte dünyayı ele geçiren Mimics adlı uzaylı birliği, birçok büyük şehri yok eder ve milyonlarca insanı ölümün eşiğinde bekletir. Dünyada hiçbir ordu, onların hızına, silahlarının gücüne ve de en önemlisi telepati yoluyla emir verme ve uygulama güçlerine ulaşamaz. Artık dünyadaki tüm ordular bu uzaylı sürüsüne karşı güçlerini birleştirmek durumundadır ve bu güç birliği dışında ikinci bir şansları yoktur. Subay Bill Cage daha önce bu savaşlardan hiçbirine katılmamış tecrübesiz bir askerdir ve atıldığı yeni görevi onun için bir nevi intihar anlamına gelmektedir. Beklenen olur; Cage dakikalar içerisinde öldürülür... Fakat bu bir sonu değil, yeni bir başlangıcı doğurur. Cage, sıradışı bir şekilde cehennem gibi bir günde uyanır, kendini kırılması zor bir döngünün içerisinde bulur. Buna göre her seferinde ölüp sonrasında yeniden dirilip aynı savaşı bir kez daha tekrarlamak zorundadır. Her geri dönüşünde daha güçlü, daha zeki ve Mimics'lerle daha kolay başa çıkabilir hale gelse de kendine verilen iş dünyanın en zorlu görevidir.

Başrollerini Tom Cruise, Emily Blunt ve Charlotte Riley 'nin paylaştığı filmin yönetmenliğini Doug Liman üstleniyor.

[PAGE]

Uçuş 7500

Evli bir çift olan Brad ve Pia arkadaşlarıyla birlikte, Japonya'ya giden bir uçakta beraber seyahat etmektedirler. Fakat birden uçak türbülansa girer ve içeride sıra dışı olaylar yaşanmaya başlar. Uçak dünya dışı güçlerin saldırısına uğrarken hosteslerden Leslie Bibb, bu faciadan çıkış bulmaya çalışacaktır.

Gerilim dolu filmin yönetmenliğini Garez serisinde imzası olan Japon yönetmen Takashi Shimizu üstleniyor. Senaryo ise Craig Rosenberg'e ait. Filmin başrollerini ise Trueblood dizisi ile kendisine hayran kitlesi edinen Ryan Kwanten, yakın zamanda Shameless dizisi ile seyretme şansını bulduğumuz Amy Smart ve Leslie Bibb üstleniyor.

Mandıra Filozofu

Mustafa Ali'nin içinde yaşadığı dünya düzenine karşı koyduğu tavır, onu Muğla'nın Çökertme köyünün yakınlarında, ıssız bir kulübede yaşamaya kadar götürür. Felsefe bölümü mezunu olan Mustafa Ali burada doğayla iç içe, modern hayatın getirisi olan her şeyden uzak bir yaşam sürer ve zamanının tamamına yakınını kitap okuyarak geçirir. Çalışmaya ise kesinkes karşıdır. Cavit ise kurnaz ve çalışkan bir işadamıdır ve yeni projesi için Çökertme köyüne gelir. Amacı Mustafa Ali'nin sahip olduğu araziyi satın alıp yerine kazanç getirecek bir butik otel yaptırmaktır. Ne var ki İstanbul'dan gelen bu beklenmedik konuğun hayatı Mustafa Ali ile tanıştıktan sonra eskisi gibi olmayacaktır.

Birol Güven'in senaryosunu yazıp Müfit Can Saçıntı'nın yönetmenliğini yaptığı filmin başrollerini Müfit Can Saçıntı ve Rasim Öztekin paylaşıyor.

Film İzle 2014 Yerli - Yabancı Film İzle Film full hd izle tek parça ( Film İzle ) Film İzle online izle Kesintisiz Film İzle Yabancı Film İzle vizyon - Yerli Film İzle vizyon Film indir izle Web film izleAksiyon Film İzle savaş Film İzle komedi Film İzle

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan, isimsiz ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Eğitim Sistem yapılan yorumlardan sorumlu değildir.